NISKIE CIŚNIENIE KRWI

NISKIE CIŚNIENIE KRWI
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

ortodonta (4)Niskie ciśnienie krwi (90/60) powoduje senność, zmęczenie i apatię i mimo tego, że odwrotnie od ciśnienia wysokiego nie jest szkodliwe dla zdrowia to trzeba coś robić, aby poprawić swoje samopoczucie. Jest kilka domowych sposobów, aby to uczynić. Jak wiadomo filiżanka mocnej kawy ciśnienie podnosi, ale to może nie skutkować; lepiej napić się napoju imbirowego, (który na dodatek rozgrzewa, co nie jest bez znaczenia, bo ludzie z niskim ciśnieniem często marzną). Napój przygotowuje się ze świeżego imbiru (kilka plasterków) wrzuconego na wrzącą wodę, a po wystudzeniu dodaje do naparu sok z połówki cytryny i łyżeczkę miodu.
Ciśnienie jest także w stanie podnieść energetyzujący drink, jakie można kupić w sklepie, a także akupresura stóp, na których znajdują się punkty refleksyjne, które pobudzane przez odpowiedni masaż sprawiają pobudzenie krążenia i podnoszą ciśnienie krwi.
Można także rano po przebudzeniu wziąć prysznic połączony z masażem całego ciała, który także wspaniale poprawia krążenie i podnosi ciśnienie krwi.

Podobne wpisy o farmacji i medycynie on-line:

about author

admin

related articles

Frazy kluczowe: , , , , , , , , , ,

Farmacja:

Dobre wpisy:

  • Psychoterapia – Zabrze

    Skuteczność psychoterapii Jaka jest najskuteczniejsza psychoterapia? Niestety, ale każda jednoznaczna odpowiedź na to pytanie wzbudziłaby ogromne kontrowersje. Okazuje się bowiem, że psychoterapeuci nie są zgodni co do tego, która psychoterapia jest najskuteczniejsza. Jest oczywiste, że psychoterapeuci, których specjalnością jest psychoterapia behawioralna, uważają, że to ona jest najlepsza. Natomiast ci, którzy specjalizują się w psychoanalizie, sądzą…

    Read more