THERMAL

THERMAL
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)

THERMAL – bielizna dla amatorek zimowych sportów i wyjątkowych zmarzluchów!

ThermalLubisz spacery na świeżym powietrzu bez względu na pogodę? Jesteś fanką zimowych sportów i potrzebujesz dodatkowej ochrony przed zimnem? Z myślą o takich właśnie osobach Marks & Spencer opracował szczególny rodzaj tkaniny, która skutecznie chroni przed utratą ciepła. Materiał tworzą bawełna, mieszanka poliestru oraz wiskoza. Uszyta z niego bielizna idealnie dopasowuje się do ciała, ogrzewa je i jednocześnie pozwala mu oddychać.

ThermalW kolekcji zimowej bielizny, której Marks & Spencer nadał nazwę THERMAL, znajdują się podkoszulki z długim i krótkim rękawem, koszulki na wąskich i szerokich ramiączkach oraz legginsy. Wszystkie mają ażurowy, kobiecy wzór i występują w neutralnym odcieniu kości słoniowej lub czerni. Ponadto dla amatorek zimowych sportów Marks & Spencer przygotował specjalnie wyprofilowany podkoszulek Active Thermal, który jeszcze ściślej przylega do ciała, ma wzmocnione ściągacze przy rękawach i dodatkowe ocieplenie od wewnątrz. W takiej bieliźnie zima niestraszna!

Ceny produktów:
Podkoszulek z długim rękawem Active Thermal – 104zł
Legginsy Active Thermal – 104zł
Podkoszulek z długim rękawem – 65zł
Podkoszulek z krótkim rękawem – 52zł
Koszulka na szerokich ramiączkach – 52zł.
Koszulka na wąskich ramiączkach – 52zł
Legginsy – 65zł

about author

admin

related articles

Frazy kluczowe: , , , , , , , , , ,

Farmacja:

Dobre wpisy:

  • Rehabilitacja dzieci Warszawa

    Obecnie dobry fizjoterapeuta jest na wagę złota, ponieważ wiele młodych osób doznaje urazów, które niezwykle ciężko jest wyleczyć. Rehabilitacja niejednokrotnie trwa całymi latami, jednakże pomaga w zwalczaniu niedowładów kończyn oraz innych uciążliwości, które znacząco uprzykrzają codzienne funkcjonowanie małoletniego. Bardzo ważne jest, aby takie działania podjąć możliwie jak najszybciej. Dzięki temu prawdopodobieństwo pełnego wyzdrowienia znacząco się…

    Read more