THERMAL

THERMAL
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)

THERMAL – bielizna dla amatorek zimowych sportów i wyjątkowych zmarzluchów!

ThermalLubisz spacery na świeżym powietrzu bez względu na pogodę? Jesteś fanką zimowych sportów i potrzebujesz dodatkowej ochrony przed zimnem? Z myślą o takich właśnie osobach Marks & Spencer opracował szczególny rodzaj tkaniny, która skutecznie chroni przed utratą ciepła. Materiał tworzą bawełna, mieszanka poliestru oraz wiskoza. Uszyta z niego bielizna idealnie dopasowuje się do ciała, ogrzewa je i jednocześnie pozwala mu oddychać.

ThermalW kolekcji zimowej bielizny, której Marks & Spencer nadał nazwę THERMAL, znajdują się podkoszulki z długim i krótkim rękawem, koszulki na wąskich i szerokich ramiączkach oraz legginsy. Wszystkie mają ażurowy, kobiecy wzór i występują w neutralnym odcieniu kości słoniowej lub czerni. Ponadto dla amatorek zimowych sportów Marks & Spencer przygotował specjalnie wyprofilowany podkoszulek Active Thermal, który jeszcze ściślej przylega do ciała, ma wzmocnione ściągacze przy rękawach i dodatkowe ocieplenie od wewnątrz. W takiej bieliźnie zima niestraszna!

Ceny produktów:
Podkoszulek z długim rękawem Active Thermal – 104zł
Legginsy Active Thermal – 104zł
Podkoszulek z długim rękawem – 65zł
Podkoszulek z krótkim rękawem – 52zł
Koszulka na szerokich ramiączkach – 52zł.
Koszulka na wąskich ramiączkach – 52zł
Legginsy – 65zł

about author

admin

related articles

Frazy kluczowe: , , , , , , , , , ,

Farmacja:

Dobre wpisy:

  • Sport i leczenie

    Sport to zdrowie chyba z tym zgodzi się każdy. Uprawianie różnych dziedzin i dyscyplin pozwala na zachowanie doskonałej kondycji oraz zapobieganie w ten sposób różnym schorzeniom. Jednak wizyty u lekarza czy też właściwe leczenie wielu problemów nie znikają wraz z uprawianiem sportu. Wręcz przeciwnie czasem to nawet pewne ćwiczenia sprawiają, że możemy nabawić się kontuzji…

    Read more